Maszyny do zgrzewania

Zgrzewarki do platynek

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia i maszyny zgrzewające, stanowiące polski produkt najwyższej jakości. Nasze zgrzewarki do platynek i wieczek alumniowych nadają się do każdego środowiska produkcyjnego, począwszy od małych, rozpoczynających produkcję firm, a kończą na dużych zakładach produkcyjnych. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym maszyn są odpowiednie do każdego rodzaju i kształtu platynek aluminiowych oraz opakowań. Zgrzewarki do platynek spełniają wymagania CE, zapewniając higieniczną i niezawodną pracę.

Oferta dotyczy wyłącznie maszyn do zgrzewania kondukcyjnego.

Maszyny zgrzewające

Ręczna maszyna zgrzewająca

To prosta, kompaktowa maszyna służąca do zgrzewania platynek aluminiowych z docelowym opakowaniem. Zgrzewarka do platynek cechuje się wysoką jakością wykonania, prostotą obsługi i niskimi kosztami eksploatacji. Dzięki sporej powierzchni zgrzewającej, daje dużą elastyczność w zakresie kształtu i rozmiaru platynek, które chcemy zgrzewać. Użytkownik za pomocą pokręteł reguluje temperaturę zgrzewania oraz wysokość podgrzewacza (umożliwia to zgrzewanie niskich jak i wysokich opakowań). Maszyna zgrzewająca do wieczek świetnie sprawdza się w przypadku manufaktury i małej produkcji.

Obejrzyj pracę maszyny ręcznej
Zgrzewarka do platynek
Maszyny do zgrzewania wieczek

Maszyna półautomatyczna

Maszyna zgrzewająca półautomatyczna pozwala osiągnąć większą wydajność i precyzyjność niż maszyna ręczna. Posiada automatyczną grzałkę z możliwością regulacji docisku przygrzewacza, czasu i temperatury zgrzewania. Platynki aluminiowe są pobierane przez ssak z dopasowanego do nich podajnika i nakładane na opakowanie, które umieszczone jest w dedykowanym gnieździe. Dzięki wymiennym podajnikom platynek oraz gniazdom, zgrzewarka do platynek może być wykorzystywana do różnorodnych platynek i opakowań. Maszyna półautomatyczna może stanowić samodzielną jednostkę lub być częścią całej linii produkcyjnej.

Obejrzyj pracę maszyny półautomatycznej

Gwarantowane wsparcie

Zamawiając nasze maszyny zgrzewające, mają Państwo zagwarantowany instruktaż użytkowania. Do każdej maszyny dołączona jest specyfikacja oraz instrukcja obsługi. Maszyny zgrzewające do platynek i wieczek objęte są gwarancją, a w przypadku jakichkolwiek problemów nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.

Comment with shield